Кавові автомати

Ціна: 0.00 грн
Новий автомат для гарячих та холодних напоїв. Новітні технології гарантують відмінну якість продукції, а завдяки сучасному дизайну, з привабливою графікою, Oasi 400 стане акцентом для будь-якого інтер'єру.
Автомат є модульним, що дає можливість запропонувати широкий спектр послуг. Може комбінуватися зі снековим апаратом Artico.
Крім кави можна також завантажувати до 5 різних видів розчинної продукції та запрограмувати до 42 видів напоїв.
Ціна: 0.00 грн
Повністю автоматичний професійний кавовий автомат. Підходить для встановлення в крупних та середніх офісах, громадських місцях, логістичних центрах і виробничих компаніях.
Автомат є модульним, тому його з легкістю можна зкомбінувати зі снековим апаратом Artico. Завдякм цьому є доступним більший спектр послуг, що є абсолютною перевагою в порівнянні з іншими моделями. Працює як з натуральною, так і з розчинною продукцією, що дає змогу запрограмувати до 42 різних напоїв.
Передня панель легко налаштовується, має світодіодну підсвітку, зрозумілий інтерфейс та кольоровий графічний 3,5-дюймовий дисплей.
Ціна: 0.00 грн
Лінія Saeco Evo має абсолютно новий дизайн з алюмінієвими вставками, сучасною графікою і кольоровим дисплеєм. Atlante 500 Evo - це новий автономний вендінговий апарат з оновленим зовнішнім виглядом, продуктивність якого стала значно вище завдяки інноваційній технології Gran Gusto. Тепер можна зварити справжній італійський еспресо, використовуючи при цьому всього 6 грамів меленої кави. Простий інтерфейс Saeco Atlante 500 Evo з кольоровим рідкокристалічним екраном і світлодіодними кнопками забезпечує легку експлуатацію вендінгового апарату для всіх осіб (включаючи людей з обмеженими можливостями). Крім того, світлодіодна система освітлення дозволяє знизити споживання електроенергії. Завдяки системі Saeco Rotating Plate вендінговий апарат здатний вмістити до 550 чашок і приготувати до 39 різних напоїв. Контейнери для розчинних продуктів оснащені новою системою Saeco Easy Dry V2, яка дозволяє запобігти проникненню вологи, щоб не пошкодити їх якість. На двері Saeco Atlante 500 Evo одночасно можна встановити 3 різні платіжні системи (Saeco 3 Way Pay).
Ціна: 0.00 грн
Лінія Saeco Evo має новий дизайн з алюмінієвими вставками, сучасною графікою і кольоровим дисплеєм. Atlante Evo 700 - новий автономний вендінговий апарат з оновленим дизайном. Його продуктивність стала значно вище завдяки інноваційній технології Gran Gusto: зварити справжній італійський еспресо можна використовуючи всього 6 грамів меленої кави. Світлодіодне підсвічування передньої панелі легко налаштовується і дозволяє значно знизити споживання електроенергії. Система Rotating Plate забезпечує економію часу для виконання основних операцій, а також надає широкий асортимент напоїв (до 60 різних продуктів) і велику місткість (до 700 чашок). До складу даного вендінгового апарату також входить фільтр для очищення води, який запобігає утворенню вапняку. Інноваційний дизайн з новим графічним оформленням у вигляді друкованих зображень з шовку на верхній і нижній панелі робить Saeco Atlante 700 Evo ще більш стильним і функціональним. Простий інтерфейс з кольоровим рідкокристалічним екраном і 20 кнопками з підсвічуванням забезпечує легку експлуатацію вендінгового апарату для всіх осіб (включаючи людей з обмеженими можливостями). Контейнери для розчинних продуктів оснащені новою системою Saeco Easy Dry V2, яка дозволяє запобігти проникненню вологи. На двері Saeco Atlante 700 Evo одночасно можна встановити 3 різні платіжні системи (Saeco 3 Way Pay).
Ціна: 162.50 грн
Кавовий автомат Necta Kikko - це універсальний багатофункціональний торговий автомат з приготування та продажу напоїв в автоматичному режимі. Автомат готує 16 різних напоїв на основі шести інгредієнтів. Це обсмажені зерна кави, сухі вершки, розчинна шоколад, розчинний чай або капучино, курячий бульйон і цукор. Автомат Necta KIKKO виконаний в мініатюрному корпусі з відкидною верхньою кришкою, завдяки чому полегшується доступ до контейнерів з інгредієнтами, і робить обслуговування автомата простим і зручним.
Ціна: 162.50 грн
Kikko Max - збільшена версія відомого апарату Kikko. Але це не просто збільшена модель Kikko, меню апарату Kikko Max оновлено, інтерфейс зазнав доопрацювання. Апарат взяв все найкраще від апаратів Necta, включаючи оновлені міксери для приготування ідеальних напоїв. У Kikko Max встановлений заварний блок Z3000 для приготування справжнього еспресо або напоїв на його основі.
Ціна: 162.50 грн
Canto Touch знаходиться на вершині вендінгового сектора завдяки якості напоїв, інноваційному сенсорному інтерфейсі і передовим призначеним для користувача функцій. Широкі можливості попереднього вибору дозволять клієнтам напій, який найкраще відповідає їхньому смаку. Можливість вибору однієї з двох чашок для напою. Гармонійний і сучасний дизайн, привабливий, інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс. Апарат має велику візуальне вплив за допомогою емоційних образів і теплого кольору, який має на увазі максимальне отримання задоволення від напоїв.
Ціна: 325.00 грн
Brio Up - це один з найбільших успіхів Necta за останні 20 років. Він зберігає виняткову якість, коли справа доходить до роздачі напоїв, але також пропонує цілий ряд значних інновацій. Brio Up має елегантний чорний дизайн, посилений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Апарат готує напої вищої якості, завдяки застосуванню перевірених технологій Necta. А вдосконалена електроніка Brio Up спрощує налаштування машини.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Про каву

Коли залишаєшся один на один з чашкою напою, що бадьорить, то часом виникає відчуття,
ніби все життя і є ця чашка, а все інше неважливо.

Зв'язатися з нами

Компанія «Ліберті Україна»
+38 (050) 700 16 69
+38 (044) 468 42 45
+38 (044) 467 56 79
+38 (044) 468 51 26
0 800 406 660
info@uavending.com

Кавомашини

Jivosite


Copyright © 2019-2020 "Компания "Либерти Украина". Designed by Diatekc Media. All Rights Reserved

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

×
Дізнатись ціну