Кавові автомати

Ціна: 0.00 грн
Новий автомат для гарячих та холодних напоїв. Новітні технології гарантують відмінну якість продукції, а завдяки сучасному дизайну, з привабливою графікою, Oasi 400 стане акцентом для будь-якого інтер'єру.
Автомат є модульним, що дає можливість запропонувати широкий спектр послуг. Може комбінуватися зі снековим апаратом Artico.
Крім кави можна також завантажувати до 5 різних видів розчинної продукції та запрограмувати до 42 видів напоїв.
Ціна: 0.00 грн
Повністю автоматичний професійний кавовий автомат. Підходить для встановлення в крупних та середніх офісах, громадських місцях, логістичних центрах і виробничих компаніях.
Автомат є модульним, тому його з легкістю можна зкомбінувати зі снековим апаратом Artico. Завдякм цьому є доступним більший спектр послуг, що є абсолютною перевагою в порівнянні з іншими моделями. Працює як з натуральною, так і з розчинною продукцією, що дає змогу запрограмувати до 42 різних напоїв.
Передня панель легко налаштовується, має світодіодну підсвітку, зрозумілий інтерфейс та кольоровий графічний 3,5-дюймовий дисплей.
Ціна: 162.50 грн
Кавовий автомат Necta Kikko - це універсальний багатофункціональний торговий автомат з приготування та продажу напоїв в автоматичному режимі. Автомат готує 16 різних напоїв на основі шести інгредієнтів. Це обсмажені зерна кави, сухі вершки, розчинна шоколад, розчинний чай або капучино, курячий бульйон і цукор. Автомат Necta KIKKO виконаний в мініатюрному корпусі з відкидною верхньою кришкою, завдяки чому полегшується доступ до контейнерів з інгредієнтами, і робить обслуговування автомата простим і зручним.
Ціна: 162.50 грн
Kikko Max - збільшена версія відомого апарату Kikko. Але це не просто збільшена модель Kikko, меню апарату Kikko Max оновлено, інтерфейс зазнав доопрацювання. Апарат взяв все найкраще від апаратів Necta, включаючи оновлені міксери для приготування ідеальних напоїв. У Kikko Max встановлений заварний блок Z3000 для приготування справжнього еспресо або напоїв на його основі.
Ціна: 162.50 грн
Canto Touch знаходиться на вершині вендінгового сектора завдяки якості та багатому вибору напоїв, інноваційному сенсорному інтерфейсі, інтуїтивно зрозумілий для користувача. Широкі можливості дозволять клієнтам вибрати напій, який найкраще відповідає їхньому смаку, з можливістю вибору об`єму напою, завдяки технології застосування двох різних склянок одночасно. Гармонійний і сучасний дизайн, привабливий, інтуїтивно зрозумілий і яскравий графічний інтерфейс. Апарат має великий візуальний вплив за допомогою емоційних образів і привабливого зображенням напоїв, та в момент приготування напою є можливість демонструвати промоційні ролики або рекламу, що привносять максимальне отримання задоволення від напою.

 Ціна: 325.00 грн
Brio Up - це один з найбільших успіхів Necta за останні 20 років. Він зберігає виняткову якість, коли справа доходить до роздачі напоїв, але також пропонує цілий ряд значних інновацій. Brio Up має елегантний чорний дизайн, посилений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Апарат готує напої вищої якості, завдяки застосуванню перевірених технологій Necta. А вдосконалена електроніка Brio Up спрощує налаштування машини.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Про каву

Коли залишаєшся один на один з чашкою напою, що бадьорить, то часом виникає відчуття,
ніби все життя і є ця чашка, а все інше неважливо.

Зв'язатися з нами

Компанія «Ліберті Україна»
+38 (050) 700 16 69
+38 (044) 468 42 45
+38 (044) 467 56 79
+38 (044) 468 51 26
info@uavending.com

Кавомашини

Copyright © 2019-2023 "Компанія "Ліберти Україна". Designed by Data Inform. All Rights Reserved

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

×
Дізнатись ціну