Sale

Ціна: 5.00 грн
Spidem Trevi Chiara від компанії Saeco неймовірно проста в користуванні: мінімум електроніки і більш ніж проста кнопкова система управління дозволяють користуватися нею непідготовленому користувачеві. Дана модель оснащена трубкою подачі гарячої води і пари, а спеціальна насадка спрощує процес приготування пишної молочної піни. Регульований по висоті диспенсер дозволяє використовувати посуд різної висоти. Догляд за Spidem Trevi Chiara не потребує від вас багато часу і сил. У міру заповнення бункера для відходів, його потрібно спорожнювати, бункер вміщує кавовій гущі приблизно від п'ятнадцяти порцій. Раз в тиждень робочий блок має зніматися та промиватися під струменем теплої води, без миючих засобів.
Ціна: 5.00 грн
Saeco Ambra - продуктивна машина для приготування кави, розрахована на використання в великих офісах. Завдяки своїй потужності апарат може приготувати 120 чашок еспресо за годину. На приготування однієї порції йде близько 30 секунд. Кава готується під постійно наростаючим тиском. Екстракція йде 2-3 секунди, що на третину підсилює міцність напою. Кофемашина відрізняється простим, але в той же час приємним і стильним дизайном. Вона оснащена інтуїтивної клавіатурою, а на вбудованому дисплеї відображаються всі повідомлення з обслуговування та експлуатації кавомашини.
Ціна: 5.00 грн
Saeco Aulika Top HSC - це автоматична машина для приготування кави, що здатна не тільки забезпечити вас смачним напоєм, але ще і скоротити час на його приготування. Все, що вам потрібно, це за допомогою кнопок на передній панелі пристрою обрати напій, а інше - справа техніки! Завдяки вбудованій кавомолці Saeco Aulika Top HSC може працювати як з меленою кавою, так і з цільними зернами. Тиск в 15 бар допоможе максимально розкрити смак і аромат зерен, приготувавши насичений напій. А завдяки вбудованому капучинатору, пристрій легко і швидко перетворить молоко в ніжну пінку для латте або капучино. Крім того, окремі параметри напоїв можна змінювати, програмуючи машину на приготування нових видів кави.
Ціна: 1.00 грн
Grimac Nuvola Espresso Machine Twenty ідеально підійде для великих ресторанів і барів. Дана модель обладнана трьома варильними групами, краном подачі гарячої води і пари, а також можливістю підключення до водопроводу. Висока продуктивність дозволяє їй швидко і якісно задовольняти потреби споживачів в якісному і смачному напої. Три робочих групи, два незалежних капучинатора і окремий кран подачі води роблять цю машину ідеальною для закладів з високою прохідністю. А мінімалістичний дизайн дозволить Grimac Nuvola Espresso Machine Twenty ідеально вписатися в будь-який інтер'єр.
Ціна: 1.00 грн
Grimac Nuvola Espresso Machine Ten ідеально підійде для великих барів і ресторанів. Вона потужна, продуктивна, а завдяки 2 робочим групам одночасно може приготувати до 4 порцій кави. Верхня панель відведена під підігрів чашок, що дозволить максимально повно розкрити смак готового напою. Машина підключається до стаціонарного водопроводу, завдяки чому вам не доведеться витрачати багато часу на заповнення бака водою. Дизайн агрегату нейтральний і мінімалістичний, завдяки чому Grimac Nuvola Espresso Machine Ten відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Ціна: 325.00 грн
Saeco Rubino 200 повністю автоматичний. Він призначений для установлення в місцях з середньою і невеликою прохідністю - автозаправки, офіси, охоронювані холи і т.д. Кавовий автомат Rubino 200 виконаний з оцинкованої сталі, а його двері - з термопластика. Кришка контейнера для зерен кави зроблена з міцного пластику. Всі контейнери - з поліпропілену, який безпечний при контакті з продуктами. Rubino 200 Saeco готує напої в одноразові стаканчики, але можна використовувати і свій посуд. Склянки і мішалки подаються автоматично. За допомогою панелі керування можна самостійно регулювати кількість цукру. Має функції дозування і встановлення продуктів на 1 порцію, режим промивання, температурний режим, показники лічильника приготованих напоїв. Меню апарату російською мовою. В автоматі є тумба, в якій знаходиться контейнер для відпрацьованого кави і 20-літрова каністра для води.
Ціна: 325.00 грн
Кавовий апарат Saeco Rubino 200 повністю автоматичний. Кавовий автомат призначений для встановлення в місцях з середньою і невеликою прохідністю - автозаправки, офіси, охоронювані холи і т.д. Кавовий автомат Rubino 200 виконаний з оцинкованої сталі, а його двері - з термопластика. Кришка контейнера для зерен кави зроблена з міцного пластику. Всі контейнери - з поліпропілену, який безпечний при контакті з продуктами. Rubino 200 Saeco готує напої в одноразові стаканчики, але можна використовувати і свій посуд. Склянки і мішалки подаються автоматично. За допомогою панелі керування можна самостійно регулювати кількість цукру. Автомат має функції дозування і установки продуктів на 1 порцію, режим промивання, температурний режим, показники лічильника приготованих напоїв. Меню апарату російською мовою. В автоматі є тумба, в якій знаходиться контейнер для відпрацьованого кави і 20-літрова каністра для води.
Ціна: 325.00 грн
Saeco Cristallo 600 готує до 16 різних напоїв на основі декількох інгредієнтів. Всі готові напої розливаються в одноразовий посуд разом зі спеціальними розмішувачами. Нова конструкція міксера дозволяє готувати каву набагато кращої якості і з набагато меншими витратами часу. Для зручності клієнтів автомат забезпечений русифікованим меню, що відображає всю необхідну інформацію під час приготування напоїв. Всі налаштування параметрів здійснюються з зовнішньої панелі автомата, що дуже просто і зручно. Завдяки функції попереднього підігріву головного пристрою, підтримується необхідна температура готуються напоїв.
Ціна: 325.00 грн
Saeco Group 500 - це одночасно і бариста і кухар, який легко задовольнить потреби покупця в будь-якому гарячому напої від чаю і кави до ситного бульйону. Він відмінно підходить для місць з великою прохідністю, а його простий інтерфейс зробить експлуатацію апарату зручною для покупця. А підсвічування панелі швидко приверне до себе увагу. Прийшовши зі своєю чашкою, покупець може скасувати автоматичну видачу стаканчика. Кількість цукру на порцію напою встановлено, але за допомогою кнопок "Цукор +" і "Цукор -" його можна змінити. Для зручності завантаження автомат має кришку, що відкривається вгору. Крім того, власників даного обладнання порадує функція самоочищення, а також те, що апарат має надійну систему захисту від вандалізму.
Ціна: 325.00 грн
Saeco Quarzo 700 - це сучасний торговий автомат, який відмінно підходить для установки в місцях з високою прохідністю. Його широкий асортимент пропонує потенційному покупцеві до 20 варіантів гарячих напоїв. Оригінальні запатентовані технології Saeco дозволяють готувати як гарячий шоколад з найніжнішої текстурою, так і повітряний латте з щільною, високою пінкою. Вибираючи напій, покупець також має можливість відрегулювати кількість цукру. Меню автомата русифіковане.
Ціна: 325.00 грн
Вендінговий кавовий автомат Saeco Quarzo 500 здатний за одне завантаження приготувати до 500 порцій різних гарячих напоїв (максимальне число завантаження стаканчиків). Зрозумілий інтерфейс апарату і простота його експлуатації не викличуть труднощів при використанні, а корпус, захищений від актів вандалізму, дозволить не турбуватися про місця його розміщення. Апарат оснащений монето- і купюроприймачем з функцією видачі решти, що спрощує його експлуатацію і робить більш зручним для покупця. Крім того, він має функцію підтримки температури напоїв, що готуються, яка не дозволить образити споживача холодною кавою. Вбудована система самоочищення стане знахідкою для багатьох власників і дозволить витрачати менше часу і грошей на обслуговування апарату, що значно підвищить швидкість його окупності, і знизить витрати на утримання. А невеликі габарити дозволять витрачати на оренду місця для установки автомата менше коштів.
Ціна: 25675.19 грн
aeco Group 700 - це одночасно і бариста і кухар, який легко задовольнить потреби покупця в будь-якому гарячому напої від чаю і кави до ситного бульйону. Він відмінно підходить для місць з великою прохідністю, а його простий інтерфейс зробить експлуатацію апарату зручною для покупця. А підсвічування панелі швидко приверне до себе увагу. Прийшовши зі своєю чашкою, покупець може скасувати автоматичну видачу стаканчика. Кількість цукру на порцію напою встановлено, але за допомогою кнопок "Цукор +" і "Цукор -" його можна змінити. Для зручності завантаження автомат має кришку, що відкривається вгору. Крім того, власників даного обладнання порадує функція самоочищення, а також те, що апарат має надійну систему захисту від вандалізму.
Ціна: 0.00 грн
Торговий автомат Saeco Break Point36 - це апарат для продажу снеків і напоїв в банках і пляшках, зі зберіганням без сильного охолодження, але при певній стабільній температурі. На верхніх полицях розташовані снеки, на нижніх — напої. Апарат працює таким чином: продукція завантажується в лотки зі спіралями; спіраль обертається, і оплачений продукт випадає в вікно видачі. Відстань між лотками й крок спіралі можна відрегулювати. Максимальне завантаження апарату - 162 товару.
Ціна: 0.00 грн
Торговий автомат Saeco Smeraldo 36 призначений для продажу упакованих продуктів (сендвічів, йогуртів, газованих напоїв, шоколаду, чіпcів, сухариків і т.п.), зберігання яких не вимагає сильного охолодження, але підтримка постійної температури бажано. Smeraldo 36 дозволяє здійснювати помірне охолоджування продуктів і напоїв. Продукти завантажуються в лотки, забезпечені спіралями. Спіраль обертається, і бажаний продукт падає в спеціальне вікно видачі, доступне покупцеві. Відстань між лотками та крок спіралей підбирається за бажанням замовника.
Ціна: 0.00 грн
Торговий автомат Saeco Smeraldo 56 призначений для продажу упакованих продуктів (салатів, йогуртів, газованих напоїв, шоколаду, чіпсів, сухариків і т.д.), зберігання яких не вимагає сильного охолодження, але підтримка постійної температури бажано.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Про каву

Коли залишаєшся один на один з чашкою напою, що бадьорить, то часом виникає відчуття,
ніби все життя і є ця чашка, а все інше неважливо.

Зв'язатися з нами

Компанія «Ліберті Україна»
+38 (050) 700 16 69
+38 (044) 468 42 45
+38 (044) 467 56 79
+38 (044) 468 51 26
0 800 406 660
info@uavending.com

Кавомашини


Copyright © 2019-2021 "Компания "Либерти Украина". Designed by Data Inform. All Rights Reserved

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

×
Дізнатись ціну