Зроби паузу та випий чашку кави...


ТОВ «Компанія «Ліберті Україна» є офіційним імпортером італійського торгового обладнання марок "SAECO" і "NECTA", а також офіційним імпортером кави відомих італійських торгових марок "Nero Aroma Caffè”, "Caffè Poli", "Dolce Aroma" і "Martino Caffè", а також супутніх розчинних інгредієнтів ТМ "Ristora" і “Dolce Natura”.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Компанія займається продажем і орендою торгових автоматів для вендінгу, професійних машин для приготування кави, апаратів для будинку, офісу, бару і ресторану.

Ось уже 16 років поспіль ми допомагаємо людям будувати свій бізнес, забезпечуючи якісними кавовими апаратами, інгредієнтами, запасними частинами для обладнання, надаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також послуги з навчання приготування справжнього італійського еспресо.

Будучи прямими партнерами, ми можемо гарантувати абсолютну якість продукції, що поставляється. Якщо ви до цих пір не знали, в який бізнес вкласти гроші і вирішили спробувати себе в ролі вендора.

ТОВ «Компанія «Ліберті Україна»допоможе реалізувати ваші плани. Ми пропонуємо купити якісне обладнання, а також повний набір інгредієнтів - смачний італійський кави від ТМ Caffe Poli і Nero Aroma, гарячий шоколад, ароматний капучіно і чай від ТМ Ristora, натуральні вершки від Dolce Natura. Більш того, ми посприяємо в брендуванні точки, надавши всі необхідні матеріали.

Впевнені, що, підійшовши до кавового бізнесу серйозно, Ви все зможете!

Про каву

Коли залишаєшся один на один з чашкою напою, що бадьорить, то часом виникає відчуття,
ніби все життя і є ця чашка, а все інше неважливо.

Зв'язатися з нами

Компанія «Ліберті Україна»
+38 (050) 700 16 69
+38 (044) 468 42 45
+38 (044) 467 56 79
+38 (044) 468 51 26
info@uavending.com

Кавомашини

Copyright © 2019-2023 "Компанія "Ліберти Україна". Designed by Data Inform. All Rights Reserved

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.