Підтримка

Вендінг - це бізнес, а не товар. І відносини в ньому Партнерські, а не торгові. Грунтуючись на цій ідеології, наша Компанія надає Вам не тільки можливість вигідної покупки зараз, але перш за все впевненість в якості та стабільності роботи в майбутньому. Завдяки багаторічному досвіду, високої кваліфікації наших співробітників і прямими зв'язками з виробниками, ми завжди оперативно відповідаємо на різні питання. Висока інженерна думка щодня знаходить своє втілення в інноваціях, які розширюють можливості вашого бізнесу і полегшують роботу з високотехнологічним обладнанням. Простота і інновації - ось ключові характеристики продукції, що поставляється нами продукції.

Наша Команда професіоналів завжди рада сприяти Партнерам повноцінної і оперативної сервісною підтримкою, впровадженням наукових та інженерних вишукувань, готова поділитися досвідом і знаннями, допомогти справою і радою у всіх найсміливіших починаннях. Наша основна мета: допомога в розвитку вендінгового бізнесу на ваших підприємницьких просторах.

З питань оперативної консультації Ви можете звернутися на номер гарячої лінії (044) 468 4149. У разі необхідності отримання розширеної технічної консультації рекомендуємо завчасно відправити нам лист з детальним описом питання або тех.задания і з зазначенням своїх контактних даних. Фахівці компанії негайно зв'яжуться з Вами.

Про каву

Коли залишаєшся один на один з чашкою напою, що бадьорить, то часом виникає відчуття,
ніби все життя і є ця чашка, а все інше неважливо.

Зв'язатися з нами

Компанія «Ліберті Україна»
+38 (050) 700 16 69
+38 (044) 468 42 45
+38 (044) 467 56 79
+38 (044) 468 51 26
info@uavending.com

Кавомашини

Copyright © 2019-2023 "Компанія "Ліберти Україна". Designed by Data Inform. All Rights Reserved

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.