caffe poliTM "Caffe Poli"

Бренд «Caffe Poli» з'явився в Італії в 1962 році і відтоді користується заслуженою любов'ю і популярністю у кавових гурманів по всьому світу.

Спочатку засновник компанії Джузеппе Полі займався виключно імпортом кавових зерен, але з часом любов до ароматного напою спонукала його зайнятися також обсмаженням і створенням власних унікальних блендів.

Уже понад 50 років кави ТМ «Caffe Poli» є синонімом класичного італійського еспресо. Суміші виготовляються виключно з кращих сортів арабіки та робусти. Виробництво контролюється на кожному етапі, від вибору сировини до процесу обсмаження і переробки. Кожен продукт перед тим як потрапити на полиці магазину піддається аналізу досвідченими дегустаторами, які підтверджують відповідність найвищим стандартам якості.

Ретельна обробка зерен і створення унікальних купажів зробили свою справу, компанія завоювала гідне місце на кавовому ринку.

Особливістю бренду «Caffe Poli» є аромат кави. Ви зможете насолодитися нотками шоколаду, горіхів, фруктів, прянощів або навіть квітів.

Про каву

Коли залишаєшся один на один з чашкою напою, що бадьорить, то часом виникає відчуття,
ніби все життя і є ця чашка, а все інше неважливо.

Зв'язатися з нами

Компанія «Ліберті Україна»
+38 (050) 700 16 69
+38 (044) 468 42 45
+38 (044) 467 56 79
+38 (044) 468 51 26
info@uavending.com

Кавомашини

Copyright © 2019-2023 "Компанія "Ліберти Україна". Designed by Data Inform. All Rights Reserved

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.