Участь у майстер-класі Chef-Chef “Local+Asia”

17 травня в Києві, в шоу-румі компанії Maresto проводився надзвичайно цікавий майстер-клас Chef-Chef “Local+Asia”, в межах якого найвідоміші шефи ресторанів, що спеціалізуються на азіатській кухні, поділились секретами своєї майстерності.

Ексклюзивним кавовим партнером дня стала ТОВ “Компанія “Ліберті Україна”, що запропонувала гостям та експертам каву TM Dolce Aroma. Завдяки тісній та плідній співпраці з компанією-організатором Hoteliero Group саме нашу компанію було обрано для організації кава-брейків. Адже вишукана кава з неповторним ароматом та насиченим смаком — це саме те, що треба для підтримки бадьорості на такому важливому заході.

Глядачів чекали лекції від метрів азіатської кухні — Іллі Сьоміна, Валерія Шарова, Юрія Приємського та Іллі Червенко, які не тільки ділились теоретичними знаннями, але й на очах у гостей готували найвишуканіші страви азіатської кухні, тим самим доводячи, що якісна східна кухня в Україні — це можливо! Запрошені експерти поділились власними секретами, як приготувати суші, роли, а також м’ясні страви. А також розповіли та наглядно продемонстрували правильну подачу цих страв. Це стало можливим завдяки їх багаторічному досвіду, отриманому в процесі роботи в кращих ресторанах України та Азії.

Насичений день, наповнений теоретичними знаннями та приготуванням вишуканих блюд зі східної кухні дозволив гостям та учасникам майстер-класу поділитись знаннями, отримати новий досвід та переконатись в тому, що готувати якісну азіатську кухню в умовах українських ресторанів та продуктів — можливо. А от що неможливо — так це уявити подібні заходи без смачної кави TM Dolce Aroma!
7
6
Все новости