Ми, ТОВ «Компанія «Ліберті Україна», являємось ексклюзивним офіційним дистриб’ютором в Україні італійського обладнання SAECO, а також офіційний імпортер італійської кави брендів Nero Aroma, Dolce Aroma та Caffè Poli, інгредієнтів Ristora та Dolce Natura.

 

http://uavending.com/vend-analitika

НОВИНКА!!!

Ми вирішили Ваші проблеми над контролем вашого бізнесу.

      Пропонуємо Вам особливу пропозицію. Кавові машини наступних моделей — NECTA KALEA, NECTA KARISMA, SAECO IPERAUTOMATICA, SAECO PHEDRA EVO, SAECO PHEDRA EVO CAPPUCCINO — обладнані GSM-терміналами, які дозволяють постійно володіти актуальними даними про продажі.

gsm

Наша компанія має досвід роботи з цією системою моніторингу понад 5-ти років. Ця система дозволить Вам ефективно та оперативно з будь-якого місця, навіть знаходячись дома,  контролювати щоденний обсяг зроблених порцій, отриману виручку, можливі несправності у функціонуванні кавової машини.

gsm2

Якщо в кавовому автоматі закінчуються інгредієнти для приготування напоїв, закінчилася вода або виникла інша нештатна ситуація, відповідна інформація негайно відображається на моніторах офісних ПК або мобільних пристроях.

Повідомлення про помилки та їх усунення можуть доставлятися співробітникам по електронній пошті або за допомогою SMS. Контроль за роботою всієї мережі кавових машин може здійснювати одна людина, навіть якщо їх близько 1000 одиниць.
Чому ми найкращі:

  • Надаємо сервіс та технічне обслуговування для клієнтів по всій Україні;
  • Завжди маємо на складі усі запчастини в наявності;
  • Працюємо виключно на італійський продукції високої якості.

Для того, щоб скористатися новими можливостями і протестувати — чекаемо на Вас в нашому офісі. Ми цінуємо кожного нашого клієнта та завжди відкриті до довгострокової співпраці!
Будемо вдячні за Вашу відповідь!

Наші контакти:

Адреса: м.Київ, вул. Куренівська, 2б

Телефон менеджера:

По технічним питанням: +380504948281